Caspian Event Organisers şirkəti “İlin sərgi təşkilatçısı” mükafatına layiq görüldü
18 dekabr tarixində "Caspian Energy Club"un təşkilatçılığı ilə beynəlxalq "Caspian Business Award 2024" mükafatlandırma mərasimi keçirilib.
Bu mərasimdə “Caspian Event Organisers” (CEO) şirkəti “İlin sərgi təşkilatçısı” nominasiyası üzrə mükafata layiq görülmüşdür.
“Caspian Event Organisers” şirkəti Azərbaycanda və eləcə də, Xəzər regionunda keçirilən aparıcı beynəlxalq sərgi, konfrans və konqreslərin keçirilməsi üzrə ixtisaslaşmış təşkilatçı şirkətdir və 25 ildir ki, sərgi bazarında dayanıqlı fəaliyyət göstərir.
Şirkət tərəfindən keçirilən sərgilər hər il beynəlxalq arenada diqqət çəkir və xarici bazarlarda tanınır. Bu tədbirlərin əhəmiyyətini ölkə başçısı cənab İlham Əliyevin sərgiləri mütəmadi ziyarət etməsi də vurğulayır. Bu sərgilər artıq yerli milli brend kimi tanınır və dünyada keçirilən sərgilər arasında özünəməxsus yer tutur. Qeyd olunan sərgilərə “ADEX”, “Caspian Agro”, “Interfood Azerbaijan”, “Xəzər İnşaat Həftəsi” və digər mühüm tədbirlər aiddir.
“Caspian Event Organisers” şirkəti Caspian Energy Club-a bu mühüm mükafatın bir hissəsi olmaq fürsətinə görə, həmçinin CEO tərəfindən keçirilən sərgilərə göstərdikləri davamlı maraq və diqqət üçün xüsusi təşəkkürünü bildirir.
2025-ci ildə təşkil ediləcək sərgilərlə bağlı yenilənən məlumatları şirkətin rəsmi internet səhifəsindən (https://exhibitions.ceo.az/az/exhibitions-calendar) və sosial şəbəkə hesablarından əldə etmək mümkündür.

Caspian Event Organisers awarded as "Exhibition Organizer of the Year
On December 18, the international 'Caspian Business Award 2024' ceremony, organized by the Caspian Energy Club, was held. At this event,
Caspian Event Organisers (CEO) was honoured with the award in the category of “Exhibition Organizer of the Year.” Caspian Event Organisers is a specialized organizer of leading international exhibitions, conferences, and congresses in Azerbaijan and the Caspian region, with a 25-year presence in the exhibition market.
The exhibitions organized by CEO consistently garner attention on the international stage and are well-recognized in foreign markets. The importance of these events is highlighted by the regular visits of the President of Azerbaijan, Ilham Aliyev. These exhibitions are now recognized as a local national brand and hold a unique place among global exhibitions. Notable exhibitions include ADEX, Caspian Agro, InterFood Azerbaijan, Caspian Construction Week, and other significant events.
“Caspian Event Organisers” expresses its gratitude to the Caspian Energy Club for the opportunity to be part of this prestigious award. The company also appreciates the continuous interest and attention shown to its exhibitions.
Updated information about exhibitions scheduled for 2025 can be found on the company’s official website (https://exhibitions.ceo.az/en/exhibitions-calendar) and social media accounts.